OYUN ALANLARI

1. 0-7 Yaş Oyun Parkı : 0-7 Yaş Oyun parkımız oyun alanı çocuklarınızın eğlenirken öğreneceği şekilde tasarlanmıştır. Oyun alanı içerisinde psiko-motor gelişimlerini sağlayacak aktiviteler bulunmaktadır. Lego ev ile kendi duvarını inşa edebilecek, Çiftlik evimizdeki ineğimizden süt sağabilecek, ledli duvar oyunu ile hayal dünyasındaki şekilleri çizebilecek, havuzumuzdan balık tutabilecektir. Ayrıca mesleki evlerimiz ile hayal dünyasında kurduğu mesleği oyunlarla birleştirip oynayabilecek. Çocuğunuz doktor, itfaiyeci, tamirci, çiftçi, polis gibi meslekleri seçip kendi kendine oyun kurabilecektir. Bu alanda eğitmen personelimizde çocuklarımızın oyun dünyasına katkı da bulunabilecekler hem de gözetimleri ile çocuklarımızın, güven içerisinde oynamalarını sağlayacaklardır. Peki çocuğumuz hepsinden sıkılmış olamaz mı. O zaman roller kaydırağı, trambolini ve top havuzu olan oyun parkında da eğlenebilir. 

2. 5-12 yaş Oyun Parkı : Çocukların özgürce vakit geçireceği, sınırsız eğlencenin tadına varacağı, güvenli, antibakteriyel soft oyun malzemeleri, tüm dünya standartlarına uygun olarak parkımızda kullanılmıştır. Oyun parkı içerisindeki aktiviteler yine fiziki kullanıma göre tasarlanmıştır. 3 katlı spiral kaydırak, 2 adet hızlı kaydırak, trambolin, sünger top atan silahlar, örümcek kulesi gibi  aktiviteler bulunmaktadır. Bir çok oyun parkından farklı olarak yüksek ve ferah bir alana sahiptir.Paykoland’ın yanıbaşında bulunan Metro Hipermarket ve Banio YapıMarket de siz alışverişinizi yaparken çocuklarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Çocuklarınızı bize emanet edebilirsiniz!
Sizler alışverişlerinizi yaparken, çocuklarınızın da eğlenmesini istemez misiniz? Bunun için hemen yanı başınızda Paykoland’i tercih edebilirsiniz. Eğitimli personelimiz siz çocuklarınızın güvenle oynamasını sağlayacaklardır.